Kategori arşivi: Moda

Giyinmeyi Sevenler İçin

2017 Deri Kıyafet Modası Nasıl Olacak?

2017 deri kıyafet modası her dönem süren, giyimin her parçasında geçerliliğini koruyan, modern detaylarla karşımıza çıkan deri giyim hayatımızın olmazsa olmazlarından. Kumaş türleri, parçalar, etekler, ceketler, gömlekler, pantolonlar, taytlar özetle artık her şey deriden imal edilebiliyor, her şeyde deri kullanılabiliyor.

Deri sadece ana giyimde değil, kıyafetlerimizin detaylarında da oldukça sık kullanılıyor. Deri elbise kombinleri ile feminen görüntüyle asilliği bir arada tutan bayanlar ben buradayım ve iddialıyım diyor. Deri ceket bayan giyim modasında hala devam ediyor.

Deri Giyimin Tehlikeleri ve Olumsuzlukları

Has ve sağlıklı deriyi alma, giyinme imkanı olmayan kişiler sahte veya sağlıksız ortamlarda işlenmiş derileri tercih ederek hayatlarını tehlikeye atıyor. Kış aylarında sıklıkla karşılaştığımız ucuz deri montları iyice araştırarak almalıyız.

Bunun yanında deri giyimin görünüm açısından bazen estetik durmadığı da ortada, her tipe, vücuda giyinilemeyen deri kıyafetleri artık hemen herkeste görmekteyiz, vücut tipimizi bilmeli, yakışan tarz kıyafetleri giymeliyiz.

2017-deri-kiyafet2

Deri Giyim Ürünleri

Kalem ve mini formlarda üretilen ürünler etekler deri giyimin eşsiz parçalarından, canlı renklerdeki eteklerin üzeri pullarla işlemelerle kaplanarak oldukça şık ürünler elde edilebiliyor.

Bu sezon ise pileli etekler trend. Deri mont ve ayakkabılar ise modasını hiç kaybetmedi. Deri pantolonlar ise geçen yıllarda oldukça modaydı hem erkek hem bayanlar sonbaharda sıklıkla giyiniyordu, bu sene ise Jogger tipi ile geri geldi. Bilekte ve bol kesimdeki pantolonları erkeklerde çok sık tercih ediyor.

Tanga İle İç Giyimde Tarz Olmak

Tanga genelde birçok kadının ön yargılı yaklaştığı bir üründür. Bu konuda daha hiç denemeden acımasızca eleştirenler bile olmaktadır. Oysa kullanan hanımlar bu ürünün rahatlığı ve şıklığı karşısında kendilerini şanslı bile görmektedirler. İç giyim modellerinin internetten alınma kolaylığı icat edildikten sonra tanga satışları da bir anda tavan yaptı.

Normal mağazalarda bulmak fazla mümkün olmadığı için internet ortamında çok rahat bir şekilde alışveriş yaparak her çeşit iç giyim modelini sipariş veren kadınlar bu konudan oldukça memnun olduklarını belirtiyorlar. Özel günler haricinde hemen hemen her gün tanga kullandıklarını belirten hanımlar şıklık konusunda da sliplerden daha seksi ve şık durduğunda da hem fikirler.

Külotun alternatifi olan bu iç giyim ürününü kullanmayan hanımların büyük bir ön yargı ile yaklaşması ve ürünün rahatlığı konusunda kesinlikle yanlış düşünceleri olması genç nesli tanga kullanımı konusunda caydırmıyor. Bazı hanımlarda gidip mağazadan iç giyimi almaya utandıkları için tanga giymenin rahatlığına ulaşamayabiliyorlar.

Ancak slipler de bir iç giyim ürünü tangalarda bir iç giyim ürünü olup bunlar sayesinde sadece dış giyimde olmayıp iç giyimde de tarz olmak mümkündür. Arasında çok fazla bir fark olmadığı için bu modeli alırken de çekingenlik göstermek gereksiz bir davranış türü diyebiliriz. Ancak e-ticaret siteleri seçeneği ile utangaç hanımların internet ortamından da rahatlıkla alışveriş yapabileceklerini söylemek mümkün. İnternet olanaklarının bu kadar iyi bir şekilde olduğu günümüzde iç giyim bu yöntemle satın alınabilecek en iyi yöntemlerden biridir.

tanga-ic-giyimKadınların her tür iç giyim ürünü içerisinde bir tek tanga modellerine olumsuz yaklaşması ise firma sahiplerini düşündürüyor. Oldukça rahat olan ve her zaman kullanılabilecek bir ürün olan bu ürünün bir çok yararı olduğunu vurgulayan firma yetkilileri kadınları anlamakta güçlük çektiklerini belirtiyorlar. Mağazalardaki çeşitleri ve stoklarını arttıran firma sahipleri internet ortamında da satış platformları oluşturduklarını ve çok uygun fiyata iç giyim fırsatları sunduklarını belirtiyorlar.

Daha çok feminen kadınların ve dış görüntüsüne önem veren hanımların bu ürünleri satın aldığını söyleyen işyeri sahipleri genç kızların tanga modellerine daha fazla rağbet ettiğini de belirtiyorlar. Külot yerine bu ürünlerin kullanımı her geçen gün daha da arttığı için üretimin de artmasından memnun olan işyeri sahipleri iç giyim konusunda tangadan oldukça umutlu olduklarını özellikle vurguluyorlar. Sizde bu tarz ürünleri almak istiyor ancak nereden alacağınız konusunda aklınız karışıyor ise aşağıdaki bağlantıya tıklayarak zevkinize uygun tarzda alışverişleri yapabilirsiniz. Kapıda ödeme yönteminin de mevcut olduğu siparişlerinizde gizliliğe önem veren site adresi : http://www.icgiyimdunyasi.net/tanga

2017 Kimono Modelleri Nasıl Olacak?

Günümüz modasında bayanlar şık olmak için rahatsız kıyafetler giymeyi pek tercih etmiyor. Son derece rahatına düşkünlükleri sebebiyle kimi zaman Amerikan stilinden kimi zaman da Uzakdoğu stilinden alıntı yapmaktan da çekinmediklerini söyleyebiliriz. 2017 kimono modelleri de bunlardan sadece bir tanesi. Ama özellikle yaz aylarında en vazgeçilmez olanı. Sonbahar ve ilkbahar gibi geçiş mevsimlerinde de kullanılmasına karşın yaz aylarıyla kıyaslanacak olursa bir hayli az.

Bunun en önemli nedeni tabii ki rahat olması. Salaş ve geniş olan kimonolar hem sıkmayıp hem serin tutuyorlar. Bayanlar da böylece hem rahat hem de şık olup hiçbir şeyden ödün vermemiş oluyorlar.

kimono-modelleri-2

2017’ nın Plaj Kreasyonunun Başında Kimonolar Geliyor

Yazın gelmesiyle birlikte soluğu tatil köylerinde, deniz kenarlarında alıyoruz.  Denizden çıktığımızda, güneşlenirken mayoların üstüne pareyo yerine kimono tercih ediyoruz. Düz veya farklı geometrik desenlerdeki kimonolar da olmasına karşın bu senenin modası çiçekli kimonolar. Çiçekli ve püsküllü kimonolar hem sizi şık gösterecek hem de rahat hissettirecek. Elbette dengeyi sağlamada renk tercihleri de çok önemli. Sonbahar ya da ilkbahar aylarında saks mavisi, siyah üzeri desenli, lacivert gibi renkleri kullanırken yaz yaklaştıkça kullandığımız renkleri açmakta fayda var.

Tabii, kimono modası bununla da sınırlı değil. Tamamen güpürlerden oluşan modeller de mevcut. Bu modeller de daha çok yaz aylarında tercih ediliyor.

Kimonolarınızı Her Kıyafetinizle Kombin Edebilirsiniz

Kimono sadece plaj modasına ait olan bir parça değil elbette. Ülkemizde sokak modasının da ayrılmaz bir parçası haline gelen çiçekli kimonolar, alışverişe çıktığınız sıcak bir günde kısa şortlarınızın üzerinde de çok havalı duracaktır. Kotlar ve spor bluzlerinizin üzerinde de mükemmel duracağın kuşkunuz olmasın.

Mevsim kışa yaklaşırken kazaklar ve botlarla hem üşümenizi engelleyip hem de şık bir görünüm yaratabilirsiniz. Kapüşonlu ve dantelli modeller de kıyafetleriniz için kurtarıcı parçalardan olacaktır.

kimono-modelleri-3

Jeans Modası Eskiye Doğru İlerliyor

Jeans modası, hangi akım söz konusu olursa olsun her dönem varlığını devam ettiren bir seçenek olmuştur. Genelde her yıl farklı bir moda akımıyla birleşen jeans anlayışı, 2017 ile birlikte daha çok geçmiş yıllara doğru gitmekte. Tabii yeni fikirlerinde katıldığı bu eskiye gidiş serüveni, jeans severler için old-new karışımı bir moda akımı anlayışının söz konusu olacağını şimdiden göstermekte.

Yırtık paçalar, siyah renkler ve en önemlisi de dar ya da uzun şeklinde birden fazla paça seçenekleri ile birlikte jean döneminde artık daha özgür bir süreç başlıyor gibi. Bu konuda insanları sınırlandırmayan yeni anlayış, eski jean kültürünü ve siyah kota olan ilgiyi yeniden bazı süslemeler ile gün yüzüne çıkarıyor.

jeans-modasi2

Siyah Kotların Yeniden Doğuşu

Özellikle KOTON ve benzeri bir kaç markanın reklam çalışmalarında yer verdiği siyah kotlar, 70’li ve 90’lı yılların arasındaki o popüler dönemlerine geri döneceğe benziyor. Jean dediğin mavi olur anlayışı da sanırım bu eski-yeni jean modası anlayışı ile tarihe karışacak gibi. Gerek farklı olması, gerekse de insanların artık yeni şeyler istemesi jeans modalarında da bu tarz değişimleri gün yüzüne çıkarıyor. Ayrıca siyah kotların daha rahat kombin edilmesi, hemen her vücuda entegreli olabilmesi de tercih edilmesinde ki başlıca nedenlerden biri.

Eski siyaj kot anlayışının, yırtık / dağınık anlayışla birleşmesi ise özellikle gençler tarafından 2017 ile birlikte kota olan ilginin yeniden çok daha fazla artacağını göstermekte. Bu alanda ünlü modacıların da sürpriz çalışmalarının olduğu söylenmekte.

jeans-modasi3

Fantazi Tangalar ve Kadınların Tercihi”

Fantazi Tangalar Ve Kadınların Tercihleri

Kadınlar tangalar konusunda eskiden çok önyargılı davranıyorlardı. Ancak şimdi hemen her on kadından dokuzu mutlaka tanga kullandığını belirtiyor. Özellikle fantazi tanga modellerinin satışının çok yüksek olduğunu düşünecek olursak paçalı don devrinin kapandığını söyleyebiliriz. Kadınlar genellikle pantolonlarının altında çamaşır izi olmaması açısından tanganın çok kullanışlı olduğunu düşünüyor. Fantazi tanga çeşitleri çok sınırlı olmasına rağmen renk bakımından son derece fazla seçenek sunulmaktadır. Bayanların eskiye oranla daha fazla tanga tercih etme sebepleri oldukça fazla. Feminenliklerini daha iyi vurguladıklarını belirten kadınlar tanga olarak en çok siyah ve beyazı tercih ettiklerini de belirttiler.

Bir Kadın Neden Tanga Giyer?

fantazi-tangaBir kadının tanga giymek için çok fazla nedeni bulunmaktadır. Bu nedenlerden biri de kıyafetlerinin altında çamaşır izi olmasından hoşlanmamaları. Özellikle ince kumaş pantolonların altında çamaşır izi belli olduğu zaman son derece çirkin bir görüntü oluştuğunu vurgulayan kadınlar bu konuda tangaların özellikle de fantazi tanga modellerinin son derece kullanışlı ve rahat olduğunu söylüyorlar. Seksi tanga giymeyi seven kadınlar da sadece seksapaliteliklerini arttırmasından dolayı tercih ettiklerini belirtiyorlar.

İç giyim dünyasının en çok satışı yapılan ürünü olan fantazi tangaların fiyatları da oldukça cazip. Çok uygun fiyatlarla alınabilen bu ürünler hem kullanışlı hem de uygun fiyatlarda satıldığı için birçok kadın tarafından tercih edilmekte. Oldukça fazla yararı olduğunu ve diğer iç giyim ürünlerine göre alerjik reaksiyon yapmadığını ve mikrop toplamadığını öne süren hanımlar bu konuda da tangaların son derece uygun olduğunu ve kullanılması gerektiğini belirttiler.

Renk Renk Tangalar

Fantazi tanga renkleri oldukça fazla. Renk konusunda hiçbir sıkıntı yaşamayan hanımlar istedikleri renkte ve desende fantazi tanga bulabiliyorlar. Fantazi tangaların uygun fiyatlarda satışa sunulması da kadınların bu konuda daha rahat alışveriş yapmalarını sağlayabiliyor. Her renkten rahatlıkla alan hanımların iç çamaşırı çekmecelerinde tanga konusunda hiçbir sıkıntı yaşanmıyor.

Kıyafetlerin de renklerine göre giyilen bu tangalar hanımların en büyük kolaylığı haline geldi. Özel günler haricinde günlük kullanımdaki rahatlığını bahane eden kadınlar uzun yıllar daha tanga kullanmaya devam edecek gibi duruyorlar.

2016 Nişan Elbiseleri

2016 Nişan elbiseleri

        Nişan kıyafeti bayanlar için çok önemlidir. Günün gözde ismi onlar olacağı için tüm gözler üzerindeyken kendini çok iyi hissetmesi lazım. Bu yüzden de kendi zevkinde kendi istediği tarzda bir kıyafet olursa kendine güveni de o derece yüksek olur. 2016 nişan kıyafetlerinde bu sene daha çok sadeliği seven bayanlar için çok yerinde tercihler sunmaktadır. Sizde sadelikten yana zarif ve şık olmak istiyorsanız bu yıl tam da sizler için harika seçimler öne sürecektir.

        Nişan elbisesi 2016 yılında evlenmeyi düşünen bayanların dikkatini çektiği gibi yaptıkları seçimlerde de gelen konuklarında büyük ölçüde dikkatini çekip beğenisini kazanacağı elbise modeli olarak tasarlanmışlardır. Modelin daha çok ön planda tutulduğu elbiselerde modelin belli olmasının nedeni düz renkler tercih edilmesidir. Düz renklerin hâkim olduğu elbiselerde çeşitli detaylarda katılarak elbiselerin daha şık bir görünümde olması sağlanmıştır.

        Nişan elbisenizi seçerken kendi bedeninize uygun ölçülerdeki modelleri tercih etmenizde yarar var. Bedeninize uygun olan elbise modeli kadar elbisenin rengi de önemli.  Ten renginize uygun olan elbiseyi seçtiğiniz zaman vücudunuz ve elbisenizle kusursuz olacaksınız ve aranızdaki uyum size harika bir görünüm kazandıracak. 2016 nişan elbiseleri her ten rengine gidecek şekilde tasarlanmıştır. Gündüz yapılacak olan nişanlarda elbise seçimi yapılırken yumuşak renklerde daha soft olması tercih edilmekte, gece yapılacak olan nişanlarda ise daha sade ve koyu renklerdeki elbiseler tercih edilmektedir.

Nişan elbiseleri kendine güvenen cesur bayanlar için derin yırtmaçlı, derin sırt ve göğüs dekoltesine sahip vücudunu saran elbiseler tasarlanırken kapalı olan bayanlarda düşünülerek muhafazakâr ailelerin tercih edeceği şekilde de tasarlanan elbiselerde mevcuttur. Nasıl bir elbise istediğinize karar verin, zaten nasıl bir şey istediğinizi bildikten sonra elbise seçiminde zorlanmayacaksınızdır.

 2016 Nişan Elbiseleri

 

 

2016 Sarar Damatlık Modelleri

2016 Sarar damatlık modelleri

Düğünler günümüzde sadece kadınların en önemli günüymüş gibi bir düşünce yaygınlaşmıştır. Toplumca bu düşüncede genellikle kabul görmüş bir tutum olmasına karşın yanlış bir tutumdur. Çünkü damadında düğünü onun için önemli bir gündür. Düğünde giyeceği damatlığın kaliteli olması gerekmektedir. Bunu da 2016 Sarar damatlık modelleri kataloğundan beğenip seçebilirler, yâda mağazaya gidip de canlı canlı damatlıkları görebilir ve deneyebilir. Damatlıkların da olmazsa olmazları kravat ya da papyon, kol düğmesi, kravat iğnesi ve giyecekleri ayakkabılar da erkeklerin dikkat ettiği hususlardır. Erkekler de bunlara bayanların gelinliklerine kafa yordukları kadar var yani.

Sarar damatlık modelleri 2016 yılında evlenecek olan erkeklere dünya evine girerken giydiğinde şık olmak isteyeceği ve gerçekten giyildiğinde kişiyi şık gösteren birbirinden şık tasarlanmış damatlık modellerini sizlere sunmaktadır. Birbirinden şık tasarlanan damatlıklar moda olan olmayan gelinlik modellerinin çoğuyla da çok yakın bir uyuma sahiptir. Aynı zamanda Sarar tarafından hazırlanmış olan kreasyonlarda aksesuarlara yer verilmiştir. Yer verilen bu aksesuarlarla da damatların damatlığa uyumlu aksesuar aramalarına gerek kalmamış damatların işleri kolaylaştırılmıştır.

2016 yılında evlenecekseniz eğer şimdiden Sarar 2016 damatlık modellerine hemen bir göz atmanızı tavsiye ederim. Bu sayede damatlık modellerinde oldukça profesyonel çalışıp harika ve birbirinden şık tasarımlar çıkaran Sarar ’ın koleksiyonunun dan gelin adayının gelinliğiyle harika bir uyum sağlayacağınız damatlığınızı seçebilirsiniz. Sarar ‘ın tasarımı ile herkes gelin ve damadın bu güzel uyumuna hayran gözler ile bakacaklar. Sizde düğününüzde tüm gözleri üzerinize çekmek istiyorsanız hiç vakit kaybetmeyin.

 2016 Sarar damatlık modelleri

 

 

 

2016 Nişan Kıyafetleri

2016 Nişan kıyafetleri

                Nişan bilindiği üzere evliliğin adımlarından birisidir. Düğünden önce nişan olur ki bu değişmektedir. Bazı kişiler nişanı aile arasında yaparken bazı kişilerde nişanı sadece aile arasında değil sevdiği kişilerin de olmasını isteyerek büyük bir nişan yapmaktadır. Tabi ister aile arasında olsun ister büyük nişan olsun nişanlanacak bayanın o gün çok şık ve de aynı zamanda çok da zarif olması gerekmektedir. 2016 Nişan kıyafetleri bu sene nişanlanacak bayanlar için her sene olduğu gibi bu sene de çok fazla seçenek mevcut bulunmaktadır.

Nişan için her kesimden bayan düşünülerek abiyeler tasarlanmalıdır. Çünkü sonuçta her bayan bir değil. Nişan kıyafetleri 2016 modelleri her bayan vücut ölçüleri düşünülerek tasarlanmıştır ve ayrıca kilolu bayanlar da bu sene unutulmamıştır. Kilolu bayanlar diğer bayanlara göre daha çok zorlanmaktaydı çünkü geniş gelen abiyelere çare var daraltma yapıla biliniyor fakat dar gelen abiyelere hiçbir şey yapılamıyordu. Bu sene böyle bir dert yok bütün bayanlar istedikleri abiye nişan elbiselerine sahip olabilecekler.

Tesettürlü bayanlar da unutulmadı. 2016 tesettür nişan kıyafetleri ile muhafazakâr kesime hitap eden abiyelerde firmalar tarafından üretilmiştir. Abiyelerde tesettürlü bayanlarımızda modellerdeki çeşitlilik ile istedikleri renklerde nişan abiyelerine kendi istekleri zevkleri doğrultusunda nişanında kendini rahat ve huzurlu hissedeceği bir abiye ile nişanını yapma şansına sahipler.

Açık olup kendine ve vücuduna güvenen bayanlar içinde nişan abiyeleri mevcuttur. Cesur giyimi tercih eden bayanlar için derin yırtmaçlı sırt ve göğüs dekoltesi derin olarak abiyelere yönelme olmuştur. Bunun yanında bir de dar ve göğüs kısmı sıkı elbiseler de yine cesurca giyinmeyi seven ve vücuduna güvenen bayanlar için tercih edilen abiyeler arasında da yer almaktadır. Bu şekilde giyim tarzına sahip bayanlar için pek çok model birbirinden çok renk seçeneği ile farklı markalar tarafında üretilip hizmete sunulmuştur.

2016 Nişan Kıyafetleri

2016 Sade Gelinlik Modelleri

2016 Sade gelinlik modelleri

                Sadeliği seven bayanlar bir türlü gelinliği seçerken karar veremezler. Çünkü ülkemizde tasarlanan gelinlik modelleri çok taşlı, simli, tüylü, kabarık ve abartılı modeller çok fazla bulunaktadır. Sadeliği seven bayanlar bu yüzden gelinlik seçimlerinde ülkemizdeki gelinliklerden dolayı çok zorlanmaktaydılar fakat artık bu istekler doğrultusunda sade gelinlik tasarımları da gün geçtikçe artmıştır. Gün geçtikçe insanların bakış açıları değiştikçe zevkleri de değişmekte ve bununla beraber tasarlanan modellerde de değişiklik görülmektedir.

                Sade olan ve kabarıklığı abartılı olmayan sade gelinlik modellerini 2016 Sade gelinlik modelleri kataloğunda görmeniz mümkün. Çünkü tasarımlar yapılırken gelin adaylarının sadeliği ve şıklığı bir arada istediği yeni moda sade gelinlik modelleri seçenekleri günümüzde mevcut olup her geçen gün sade gelinlik modelleri seçenekleri artmaktadır.

Sade gelinlik modelleri 2016 yılında Fransız güpürü ve İngiliz dantel detayları ile ve küçük işlemeler ile gayet şık ve modern algı yaratarak mükemmel görünmenize yardımcı olmaktadır. Sade gelinlik anlayışı toplumumuzdaki yerini edinmiş gelinlik anlayışının biraz dışında olmasına rağmen hem modern görünüp hem de şık olmak isteyen bayanların bir numaralı tercihleri olmaktan başka bir seçenekleri yoktur. Ve bu sade gelinlik tercih eden bayanlarda bir numaralı olarak tercih edilen gelinlik seçiminin yerini de hala korumaktadır. Kişileri daha elit gösterdiği düşünülen ki gerçekte de öyle olan gelinlik modellerinin bu sene geçtiğimiz yıllara nazaran daha fazla kullanıldığı görülmektedir.

Özellikle sade bir nikâh töreni düzenlenerek yapılan düğünlerde tesettürlü gelin adaylarının da tercihleri sade gelinlik modelleri olmaktadır.

Sadeliğin güzelliğine inanan bayanlar 2016 gelinlik modellerine damga vuran ve vurmaya da devam eden sade gelinlik modellerini tercih etmektedirler. Sadeliği sade gelinlikle değil aynı zamanda duvağı da gelinlikle uyumlu sade ve şık bir duvak seçimiyle de şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Ayakkabınızı da sade seçmeniz sade şık bir gelin olmanızı sağlamakta ve doğallığı bırakmayan bayanlar makyajlarını da doğallık ve sadelikten yana kullanarak harika bir şekilde sade, şık ve zarif bir gelin olarak en önemli ve mutlu gününde herkesin gözlerini kamaştıracak.

2016 Sade Gelinlik Modelleri

2016 kışlık gelinlik modelleri

2016 kışlık gelinlik modelleri

Her ne kadar 2016 kış sezonunu kapatmış olsak da, halen bu ürünlerden seçimler yapmak isteyen tüketicilerimiz olabilir. Kısaca 2016 kışlık gelinlik modelleri arasından seçimlerinize sunulacak tasarımlara yer vermek gerekişe, bilgiler şöyledir.

Uzun kollu gelinlikler

Kış aylarında en çok tercih edilen modellerden bir tanesi de uzun kollu tasarımlardır. Elbette ki bahsettiğimiz bu uzun kollu gelinlikler, direkt olarak kol kumaşı olarak dantelli kumaşlar tercih edilebilmektedir. Bunun yanı sıra sadece tasarım olarak sizlere sunulan uzun kollu modeller de, transparan yani şeffaf kumaşlarda kullanılmış olabilir. Bu kumaşların üzerinde bulunan dantel işlemeler de, şıklığı ön plana çıkartanlar arasında.

Bolerolu modeller

Elbette ki kış aylarında sırtınızı ve sırt dekoltenizi kapatmak istediğiniz anlar gelebilecektir. Bu durumda da bir bolero sizlerin ihtiyaçlarından olacaktır. Eğer ki bununla uğraşmak istemiyorsanız, sırt dekoltesine yer verilmeyen bir model de tercih edebilirsiniz. Ya da bunun yanı sıra kendinden bolerolu olan bir tasarım, mantıklı seçimlerden olabilir.

V kapalı yaka

Bahsedeceğimiz 2016 kışlık gelinlik, baktığınızda V yaka gibi görünse de, transparan kumaş kapaması ile aslında kapalı yaka bir model olarak tercih edilecektir. Transparan kumaş üzeri kelebek, kalp ya da çizgisel desenler bulunurken, yine kolları da uzun ya da kısa kollu olarak tercih edilebiliyor.

Bahsettiğimiz tüm kışlık gelinlikler, 2016 sezonuna uygun olarak tercih edilirken, 2017 kreasyonlarından da bu modellere göz atmak için hiçte geç değil.

2016 kışlık gelinlik modelleri

2016 kısa kollu gelinlik modelleri

2016 kısa kollu gelinlik modelleri

Her ne kadar kış sezonu için daha çok uzun kollu ya da transparan kumaşlar ile kaplanmış kol detayları göz önünde bulundurulsa da, yaz sezonu yaklaşması ile birlikte, kısa kollu gelinlikler tercih ediliyor. İşte bu durumda sizlere bazı modellerden bahsetmek gerekirse, bilgiler şöyledir.

Dantelli kol detayları

Sizlere bahsedeceğimiz 2016 kısa kollu gelinlik modelleri arasında, kısa kol kesimi ile birlikte kullanılan dantel işlemeler, gayet şık bir modeli ortaya koymaktadır. Bunun yanı sıra direkt olarak kol detaylarında kullanılan kumaşlar transparan olurken, dantelli kumaşlarda tercih edilebiliyor. Omuzlarında da dantel kumaşlar kullanılan modeller tercihlerinizden olurken, straplez bir model için de, ekstradan kollara geçirilen transparan kumaşlar, farklı bir tarzı yansıtabilir öyle değil mi?

Saten gelinlikler

Elbette ki kısa kollu gelinlik modelleri dediğimizde, saten gelinliklerde en başa tercih edilmek istenebilmektedir. Kısa kol detayları ile şekillendirilmiş saten bir gelinlik, yuvarlak yaka seçeneği ile birlikte, duvaklı ya da duvaksız olarak tercih edilebilir. Düz kesim detayı ile fit vücuda sahip olan bayanlarımızın tercihlerinden olurken, kullanılan ana kumaş saten ve dantel desenli olarak tercih edilmiştir.

Balo tipi modeller

Balo tipi gelinliklerden de kısa kol detayları ile destek alabilirsiniz. Hem kısa kollu hem de sırt dekolteli olan bu üründe, sırtında kullanılan transparan kumaş üzeri kelebek desenleri gayet zarif ve şık bir ürün olarak karşınızda olacaktır. Görsellerden detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

2016 kısa kollu gelinlik modelleri

2016 kısa gelinlik modelleri

2016 kısa gelinlik modelleri

Yaz sezonunun yaklaşması ile birlikte, gelin adayları, daha rahat ve ferah gelinlik modelleri tercih etmek istemektedir. 2016 düğün sezonuna uygun olarak tasarlanan, 2016 kısa gelinlik modelleri en şık tasarımlar ile beğeninize sunulurken, modern ve klasik tasarımlar dikkat çekiyor diyebiliriz.

Klasik gelinlik modelleri

Eğer ki düğün gününüzde klasik ve nostaljik bir hava yansıtmak istiyorsanız, kısa gelinlik modelleri arasından, kırık beyaz ve krem bir model tercih edebilirsiniz. Bu modellerde fırfır detaylar daha çok kullanılırken, etek uçlarında elbette ki taş ve inci süslemeler de bulabilmek mümkündür. Bunların yanı sıra biraz daha farklı kesim detayları ile sizlere sunulan balon etekler, yine 2016 kısa gelinlikler kapsamında yer alıyor diyebiliriz.

Balon etek modelleri

Mini etek kesim detayı ile bayanların ilgisini çeken başka bir model de bu oluyor. Tül kumaşlar ile kabartılmış olan bu mini model, straplez yaka seçeneği ile göğüs dekoltesini de bayanlara sunmaktadır. Hem göğüs hem de bacak dekoltesini ön plana çıkartan bu model, transparan sırt dekoltesi ile de daha şık ve farklı bir modeli sizlere sunmaktadır.

Modern tasarımlar

                Her ne kadar balon gelinlikler modern tasarımlar içerisinde yer alsa da, daha düz ve modern bir model tercih etmek isteyebilirsiniz. Düz kalıbı ile gayet modern çizgiler ile şekillendirilmiş olan mini gelinlik modelleri, özel dikim ya da hazır olarak moda tasarımcılarının ürünlerinden olmaktadır. Bunlar arasından da seçimlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

2016 kısa gelinlik modelleri

2016 Kına Gecesi Elbise Modelleri

2016 kına gecesi elbise modelleri

                Kına geceleriniz için en şık ve nadide parçalardan seçimler yapmak istiyorsanız, 2016 kreasyonları ile sizlere sunulan moda tasarımcılarının ürünlerine göz atabilirsiniz. Balık kesim, prenses, düz kesim ya da daha fazla seçenek olarak sizlere sunulan ürünler, 2016 kına gecesi elbise modelleri kapsamında yer alırken, renk çeşitleri de oldukça fazla olabilmektedir.

Dantel desenli tasarımlar

Gelinlik, nişanlık modellerinde olduğu gibi, dantel desenler yine 2016 kına gecesi elbisesi tasarımlarında da kendini göstermektedir. Kırmızı renk tonlarında tercih edilebilecek parlak bir kına elbisesi üzerinde, gümüş renk tonları ile işlenmiş dantel desenler, daha şık bir modeli ortaya çıkarabilecektir. Oldukça zarif ve şık bir boy göstermek istiyorsanız, balık kesim nasıl bir tercih olur? Elbette ki gayet mantıklı bir seçim olarak sizlere sunulacaktır. Gelin şimdi birlikte bu modele göz atalım.

Balık kesim elbiseler

                Etek kesim detayı, kum saati şeklinde vücudu olanlar için gayet mantıklı bir seçimdir. Elbette ki bu model de, straplez, kalp yaka ya da V yaka olarak seçimler yapabilmekte mümkündür. Bunun yanı sıra tercih edeceğiniz askı seçeneği de, kalın tek, kalın çift, ya da ince, tek, çift olarak mümkün olabilir. Biraz daha farklı tasarım istiyorsanız, boyundan bağlamalı bir askı detayı sizlere 2016 kına elbiseleri olarak yardımcı olabilecektir. Tüm bu ürünlere, görsellerden ulaşarak, kendinize için en uygun modeli tercih edebilirsiniz.

2016 Kına Gecesi Elbise Modelleri

2016 Kına Elbiseleri

2016 kına elbiseleri

                Düğün hazırlıklarınız hızla devam ediyor öyle mi? İşte sizlere bu durumda yardımcı olabilecek 2016 kına elbiseleri en yeni kreasyonlar ile beğeninize sunulurken, daha zarif bir şekilde boy gösterebilmek üzere, balık kesim ürünlerden tercihlerinizi yapabilirsiniz.

Kırmız balık kesim modeller

Bayanlar kırmızı renk tonlarına oldukça önem verirken, kına elbiseleri, kırmızı olarak balık kesim ürünlerden tercih edilebilir. Eğer ki göğüs dekolteli bir ürün tercih etmek istemiyorsanız, düz yaka, çift askılı saten ya da ipek bir modele göz atabilirsiniz. Tabi ki bu model sırt dekolteli olarak da dizayn edilirken, sırtı da transparan kumaş ile kaplanmış dantelli bir model olarak da tercih edilebilir. Bu seçim de sizlere kalmış olurken, desenli ya da desensiz tasarımlara da seçimlerinizde yer verebilirsiniz.

Tül kumaşlı prenses

                Etek kısmında tül kumaş kullanılmış prenses kesim detayları ile şekillendirilmiş bir kına elbisesi tercih etmek mi istiyorsunuz? İşte bu durumda yine kırmızı renk tonları gayet mantıklı bir seçim olacaktır. Fakat boğucu etkiden uzak durabilmek için, göğüs kısmında gümüş detaylar ile süslenmiş bir model tercih edilebilir.

Eğer ki askı seçeneklerine göz atacaksanız, straplez model askısız bir tasarım gözlerinize çarpacaktır. Ya da bunun yanı sıra, çift, tek askılı olarak da dizayn edilen modeller de, ince ya da kalın seçimler yapabilirsiniz. İnce askılar da genel olarak sade bir model ön plana çıkarken, kalın askılı modeller de ise askı üzerinde bulunan taş detaylar kendini daha çok ön plana çıkarabilecektir.

2016 Kına Elbiseleri

2016 Kapalı Nişanlık Modelleri

2016 kapalı nişanlık modelleri

                Düğün sezonu yaklaşırken, elbette ki nişanlıklar da bayanların tercihleri arasında oluyor. Sizlerde tesettür giyime destek verebilmek için, 2016 kapalı nişanlık modelleri arasından seçimler yaparak, kendinize şık bir görünüm sunabilirsiniz.

Bahsettiğimiz tesettür nişanlıklar, farklı kesim detayları ve renk seçenekleri olarak sizlere sunulurken, vücut tipinize ve ten renginize uyumlu olarak tercih edilmek zorundadır. Eğer ki kum saati tipi bir vücuda sahipseniz, balık kesim nişanlıklar sizler için mantıklı bir seçim olabilir.

Balık kesim nişanlıklar

Kesim şekli denizkızı olarak bilinen bu modeller, pembe, krem, yeşil, mavi ya da kırmızı olarak tercih edilebilir. Pembe olarak tercih edilen bir model de, üzeri saten ya da ipek olan bu ürün, etek kısmında dantelli ya da tül kumaşlar kullanılarak dizayn edilebilir. Yine tül kumaşlar ile gül motifleri eklenebilen bir tasarıma sahip olmak istiyorsanız, görsel öğelerden bu ürüne yönelik fikirler alabilmeniz mümkündür.

Gold nişanlık modelleri

Altın tonları kullanılan bir kapalı nişanlık modeli tercih etmek istiyorsanız, üzerinde yine parlak desenlerin olması sizlere şıklık kazandırabilir. Tabi ki parlak ve şık olan bu desenler, eşarp modelinize de uyumlu olması gerekmektedir. Eğer ki tercih ettiğiniz nişanlık çok abartılı süslemelere sahip ise, tercih edeceğiniz eşarp daha sade olarak boy göstermelidir. Böylelikle iyi bir uyum sağlanmış olacaktır.

Tüm abartılı ışıltılı ya da sade modellere göz atarak, dik yaka, V yaka, dantelli kol detaylarına yine 2016 tesettür nişanlık modelleri olarak ulaşabilirsiniz.

2016 Kapalı Nişanlık Modelleri