2017 Banyo Dekorasyon Önerileri ve Akımları

2017 Banyo Dekorasyon Önerileri ve Akımları
17 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 1.583 kez okundu.

Dekorasyon alanındaki akımlardan en az etkilenen yaşam alanları genelde banyolar olur. Bu durum 2017 ile birlikte tamamen değişecek gibi duruyor. Alıştığımız, sade ve standart banyolar yerine, daha çok görsele hitap eden banyolar odağında tasarım, dekorasyon önerileri sıkça gündeme gelmekte. Şimdi sunacağımız 2017 banyo dekorasyon Önerileri arasında da göreceğiniz üzere, bu durum banyolar için bir dekorasyon devrimi olabilir.

banyo-dekorasyon

Duvarları Düz ve Sade Bırakmayın

Banyolar için özel hazırlanan ve suya dayanıklı olmasıyla bilinen çeşitli duvar kağıtları var. Bu seçenek, tüm duvarı ve hatta tavanı bir okyanus gibi kaplamanız konusunda sizlere yardımcı olur. 2017 yılında ki en önemli değişiklik bu yönde oluyor. Duvarlar ve tavanlar tamamen kaplanıyor ve banyolara girildiği anda, okyanus ya da benzeri bir ortam sizi içerisine alıyor.

Musluklar Tuvalet ve Mutfakla Aynı Olmak Zorunda Değil

Musluklar daha farklı, görsel açıdan şekilli ve eğlenceli olabilir. Bir şelale ağzı gibi mesela… Küvetiniz yukarıdan gelen bir şelale ile doluyor gibi görünebilir. Bu alanda bir çok örnek musluk ve su akım örneklerine 2017 ile çok daha rahat ulaşabileceksiniz.

Yerleri de aynı şekilde unutmamak lazım. Tamamı beyaz fayanslarla kaplı o sıradan ve boğucu bir oda ortamını ortadan kaldırın. Yeni yılla üretimi artacak olan fotoğraf odaklı puzzle tarzı fayans ürünleriyle, yerleri bambaşka bir görüntüye kavuşturmak sizin elinizde. Belki de içerisinde köpek balıklarının gezdiği bir okyanus suyu ayaklarınızın altında olabilir.

Unutmayın, burada ki temel nokta tamamen sizsiniz. Bu akım sayesinde de, bir araç olarak kullanabilir ve banyonuzu artık çok daha dikkat çeken, içerisine girdiğiniz anda sadece duş almaktan ziyade, size gerçekten huzur vererek dinlendiren bir alana döndürebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git