2016 Modası Amerikan kapı modelleri

2016 Modası Amerikan kapı modelleri
8 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 7.296 kez okundu.

2015 yılının kış aylarına girilmesi ile birlikte moda trendlerinin her alanında moda rüzgârları esmeye çoktan başlamıştır. Bu anlamda moda , aksesuarlarda ve giyimlerde çoğunlukla görülürken ev dekorasyonunu da unutmamak gerekiyor. Evimizde güvenliği sağlayan ve evimizin en önemli parçalarından bir tanesi olan kapılarda 2016 sezonunda da yine daha önce de olduğu gibi Amerikan kapı modellerinden bahsetmek gerekiyor. 2016 modası Amerikan kapı modelleri farklı renk alternatifleri ve yenilenmiş daha güvenilir özellikleri, üstelik de düşük fiyatlara sahip olması ile evinin kapılarını değiştirmek isteyen ya da evini yenileyecek müşteriler için kullanım ve alım kolaylığı sağlamaktadır. Gerek güvenlik özellikleri gerekse son derece modern görünümleriyle tercih aşamasında ilk sırada yer alacaktır.

[ads]2016 modası Amerikan kapı modelleri dokuzlu ve altılı kilit sistemleri ile daha güvenlikli hale getirilmiştir. Bir çok kapıda halen üçlü kilit sistemi kullanılırken Amerikan kapılarda altı ve dokuzlu kilit sisteminin geliştirilmesi ev sahiplerinin içlerini rahatlatacak cinsten. Bir çok hırsızın gelmesini önlerken aynı zamanda mevcut olan çocuk kilitleri sayesinde de çocuklarınızın sizin haberiniz olmadan dışarı çıkmalarına engel olacaktır. Ayrıca Amerikan kapı kilitlerinde genel olarak son teknoloji ile üretilmiş olan  kale kilit sistemi kullanılmaktadır.

                7 cm kalınlığında olan Amerikan kapılar ses ve havayı geçirmeyen özelliklere sahip yalıtım sistemine sahiptir. Bu sayede siz heyecanla maç seyrederken yan odada uyuyan çocuklarınız asla gürültü duymayacaklardır ve soğuk hava asla onları hasta etmeyecektir.

                Birbirinden farklı renkler alternatifleri bulunan Amerikan kapıları artık yalnızca  kahverengi ve beyaz renklerinde kullanmak zorunda kalmayacaksınız. Eğer isterseniz her odaya farklı renklerde kullanabileceğiniz gibi bütün odalarda mavi, yeşil, pudra, pembe rengi kapıları da dekorasyonunuza katabileceksiniz.

                2016 modası Amerikan kapı modelleri üst kısmı camlı olan formatlarda kullanabileceği gibi üzeri  sade ya da desenli olarak da kullanılabilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git