2015 İstikbal Koltuk Takımları Ve Fiyatları

2015 İstikbal Koltuk Takımları Ve Fiyatları
22 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 12.475 kez okundu.

Değerli Modaloni takipçileri koltuk takımınız eskidi veya yeni koltuk takımı mı almak istiyorsunuz? Bu yazımızda ayrıntılarıyla düşük fiyatlı ve kaliteli 2015 İstikbal Koltuk Takımları‘nı inleyeceğiz. Türkiye’nin en büyük mobilya mağzalarından istikbal bu yılada iddaalı bir giriş yapıcak gibi görünüyor. 2015 için yeni modellerini piyasaya çıkaran istikbal, fiyat olarakta oldukça uygun fiyatlarda satış yapmakta.

Mobilya adına ihtiyacınız ne olursa olsun istikbal’de bulmak mümkün. Fiyatları ve modelleri siz değerli Modaloni takipçileri için mağzasında inceledim. Özellikle kalite bakımından istikbal 2015 yılına özel önlem almış durumda. Gerçekten çok kaliteli ürünleri var. Bu yıl Viva Koltuk Takımı, Glory Koltuk Takımı, Aristo Koltuk Takımı ve Fashion Koltuk Takımı yeni modeller arasında yer alıyor. Galerimizde bu modellere göz gezdirebilirsiniz.

İstikbal bu yıl koltuk takımlarında çiçek desenli koltukları tercih etmiş. Ve koltuk renklerinde değişikliğe gitmiş. Nasıl bir değişiklik diye sorarsanız; toplamda 4 parça koltuk takımından 1 tanesinin rengini diğerlerinden farklı yaparak, ortama hava katmış durumda. Veya koltuk renkleri aynı olsa bile yastıkları farklı renklerde kullanarak, eski koltuk takımlarına nazaran tek rengin önüne geçmiş. 2015 Yılında özellikle şıklığıyla ve fiyatıyla Aristo Koltuk Takımı diğer modellere göre daha fazla satışa ulaşacağını tahmin ediyorum.

2015 İstikbal Koltuk Takımı Fiyatları:

Viva Koltuk Takımı Fiyatı: 4.608 TL
Glory Koltuk Takımı Fiyatı: 5.539 TL
Aristo Koltuk Takımı Fiyatı: 4.530 TL
Fashion Koltuk Takımı Fiyatı: 4.845 TL

Not: Fiyatlar liste fiyatıdır. Mağzalara göre değişiklik gösterebilir.

2015 İstikbal Koltuk Takımı Modelleri:

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git